Naszym pomysłem jest projektowanie i produkowanie urządzeń do zdalnej kontroli i odczytu czujników oraz rozwijanie aplikacji chmurowych. Dla nas tiny oznacza prosty i tani w porównaniu do swoich możliwości. To idea Internetu Rzeczy.


Lan Kontroler v3.5

To nowoczesne urządzenie mające bardzo wiele funkcji. Obsługuje różne protokoły komunikacji i pozwala kontrolować do 10 wyjść lub odczytywać i wysłać wartości różnych typów czujników. Umożliwia automatyzację procesu poprzez konfigurację harmonogramu i zdarzeń. Działa z aplikacją na smartfon. Obsługuje szyfrowanie transmisji.

Zobacz więcej

Lan Kontroler v2.5

Lan Kontroler to proste, ale innowacyjne urządzenie. Mała płytka spełnia rolę serwera www na którym prezentowane są odczyty różnego rodzaju czujników oraz pozwala kontrolować zdalnie do 6 wyjść.

Zobacz więcej

tinyESP - kontroler WiFi

TinyESP to uniwersalny kontroler WiFi z oprogramowaniem open-source ESPEasy. Zastosowanie popularnego modułu ESP8266 powoduję, ze pomimo bogatego wyposażenia kontroler jest tani.

Zobacz więcej

GSM Kontroler v4.2

GSM Kontroler v4.2 to niewielkie urządzenie o wielu możliwościach. Może wysyłać odczyty czujników lub wykonywać komendy włączenia/wyłączenia przez SMS, połączenie, MQTT (poprzez transmisję danych GPRS do serwera lub aplikacji). Posiada też funkcję automatyzacji działań i wysyłania powiadomień w wyniku zaistnienia zdarzeń lub osiągnięcia wartości.

Zobacz więcej

Zarządzalne switche PoE

Zarządzalne switche PoE to unikalne urządzenie będące połączeniem switcha z injectorem PoE i kontrolerem we/wy. Przy czym napięcie PoE nie jest ściśle ustalone, lecz jest równe napięciu zasilania. Dostępne są wersje 5 i 10 portowe.

Zobacz więcej

tcPDU - Zarządzalna listwa zasilająca z monitorem poboru energii

Zarządzalna listwa zasilająca w standardzie Rack 19 cali.

Zobacz więcej

PoE injector

Gigabit PoE injector to urządzenie dla operatorów internetu bezprzewodowego i instalatorów kamer IP. Pozwala na wprowadzenie zasilania do kabla Ethernet o dużym prądzie i jego zdalny reset.

Zobacz więcej

Przetwornica DC/DC 120W

Przetwornica DC/DC.BAT120 jest bardzo przydatna w systemach telekomunikacyjnych i wszędzie tam gdzie potrzebujemy gwarantowanego zasilania z backupem z pojedynczej baterii, i kilku napięć wyjściowych: 12V, 24V, 48V/56V.

Zobacz więcej

Stacja pomiaru jakości powietrza

Stacja zawierająca sensor PM2.5/PM10 oraz moduł Ethernet wysyłający dane na serwer. Zasilanie PoE.

Zobacz więcej

Waga pasieczna

Waga do zdalnego monitorowania parametrów ula za pośrednictwem sieci GSM.

Zobacz więcej