Tinycontrol

Naszym pomysłem jest projektowanie i rozwijanie  urządzeń do zdalnej kontroli i odczytu  czujników w sieciach IP i GSM. Dla nas  „tiny” oznacza prosty i tani w porównaniu do ich możliwości. To idea Internetu rzeczy.

 

Lan Kontroler v3.5

To nowoczesne urządzenie mające bardzo wiele funkcji. Obsługuje różne protokoły komunikacji i pozwala kontrolować do 10 wyjść lub odczytywać i wysłać wartości różnych typów czujników. Działa z aplikacją na smartfon i umożliwia automatyzację procesu poprzez konfigurację harmonogramu i zdarzeń. Obsługuje szyfrowanie transmisji.

Lan Kontroler v2.5

Lan Kontroler to proste, ale innowacyjne urządzenie. Mała płytka spełnia rolę serwera www na którym prezentowane są odczyty różnego rodzaju czujników oraz pozwala kontrolować zdalnie do 6 wyjść.

Gsm Kontroler

Kontroler GSM v3 pozwala na monitorowanie przez sieć GSM różnych fizycznych parametrów oraz kontrolowanie zdalnie do 5 wyjść.

Zarządzalne switche PoE

Zarządzalne switche PoE to unikalne urządzenie będące połączeniem switcha z injectorem PoE i kontrolerem we/wy. Przy czym napięcie PoE nie jest ściśle ustalone, ale jest napięcie podłączone przez użytkownika na wejście zasilania. Dostępne są wersje 5 i 10 portowe.

IP Power Socket

Zarządzalna listwa zasilająca do szaf 19". Sześć niezależnie sterowanych gniazd sieciowych. Połączenie ethernet.

GSM Power Socket

Zarządzalna listwa zasilająca do szaf 19". Pięć niezależnie sterowanych gniazd sieciowych. Połączenie GSM.

Zarządzalny Poe Injector

Gigabit PoE injector to urządzenie dla operatorów internetu bezprzewodowego i instalatorów kamer IP. Pozwala na wprowadzenie zasilania do kabla ethernet o dużym prądzie i zdalny jego reset.

Przetwornica DC/DC

DC/DC.BAT120 to przetwornica bardzo przydatna w systemach telekomunikacyjnych i wszędzie tam gdzie potrzebujemy gwarantowanego zasilania z backupem z pojedynczej baterii i kilka napięć wyjściowych:12, 24,48/56V.

Komputer jachtowy

Komputer z tablicą kontrolną i czujkami do wygodnego zarządzania zasobami jednostki pływającej.

Wodoszczelne szafy 12U, 18U z wyposażeniem

Szafy typu rack z wyposażeniem.

Stacja pomiaru pyłu zawieszonego PM2,5 PM10

Stacja zawierająca sensor PM2.5 PM 10 z modułem ethernet wysyłajacym dane na serwer. Zasilanie PoE.

Waga pasieczna

Waga do zdalnego monitorowania parametrów ula poprzez sieć GSM.