Naszym pomysłem jest projektowanie i produkowanie urządzeń do zdalnej kontroli i odczytu czujników oraz rozwijanie aplikacji chmurowych. Dla nas tiny oznacza prosty i tani w porównaniu do swoich możliwości. To idea Internetu Rzeczy.


LAN Kontroler v4

Nowy LK4 integruje nasze wcześniejsze doświadczenia z IoT w jednym uniwersalnym urządzeniu. Stanowi płynną kontynuację poprzedniej serii LAN Kontrolera, teraz w wygodniejszej formie.

Zobacz więcej

tcPDU

Zarządzalna listwa zasilająca z monitorowaniem zużycia energii w standardzie Rack 19 cali.

Zobacz więcej

Lan Kontroler v3.5

To nowoczesne urządzenie mające bardzo wiele funkcji. Obsługuje różne protokoły komunikacji i pozwala kontrolować do 10 wyjść lub odczytywać i wysłać wartości różnych typów czujników. Umożliwia automatyzację procesu poprzez konfigurację harmonogramu i zdarzeń. Działa z aplikacją na smartfon. Obsługuje szyfrowanie transmisji.

Zobacz więcej

Tiny Smart Relay

Tiny Smart Relay to kontroler/nakładka na płytkę przekaźników. Pozwala na zdalną - poprzez sieci Wi-Fi - zmianę stanu przekaźników. Sterowanie jest możliwe poprzez wbudowaną stronę internetową oprogramowania Tasmota.

Zobacz więcej

tinyESP - kontroler Wi-Fi

TinyESP to uniwersalny kontroler Wi-Fi z oprogramowaniem open-source ESPEasy. Zastosowanie popularnego modułu ESP8266 powoduję, że pomimo bogatego wyposażenia kontroler jest tani.

Zobacz więcej

GSM Kontroler v4.2

GSM Kontroler v4.2 to niewielkie urządzenie o wielu możliwościach. Może wysyłać odczyty czujników lub wykonywać komendy włączenia/wyłączenia przez SMS, połączenie, MQTT (poprzez transmisję danych GPRS do serwera lub aplikacji). Posiada też funkcję automatyzacji działań i wysyłania powiadomień w wyniku zaistnienia zdarzeń lub osiągnięcia wartości.

Zobacz więcej

Zarządzalne switche PoE

Zarządzalne switche PoE to unikalne urządzenie będące połączeniem switcha z injectorem PoE i kontrolerem we/wy. Przy czym napięcie PoE nie jest ściśle ustalone, lecz jest równe napięciu zasilania. Dostępne są wersje 5 i 10 portowe.

Zobacz więcej

Przetwornica DC/DC 120W

Przetwornica DC/DC.BAT120 jest bardzo przydatna w systemach telekomunikacyjnych i wszędzie tam gdzie potrzebujemy gwarantowanego zasilania z backupem z pojedynczej baterii, i kilku napięć wyjściowych: 12V, 24V, 48V/56V.

Zobacz więcej

PoE injector

Gigabit PoE injector to urządzenie dla operatorów internetu bezprzewodowego i instalatorów kamer IP. Pozwala na wprowadzenie zasilania do kabla Ethernet o dużym prądzie i jego zdalny reset.

Zobacz więcej

Waga pasieczna

Waga do zdalnego monitorowania parametrów ula za pośrednictwem sieci GSM.

Zobacz więcej

Stacja pomiaru jakości powietrza

Stacja zawierająca sensor PM2.5/PM10 oraz moduł Ethernet wysyłający dane na serwer. Zasilanie PoE.

Zobacz więcej