Nasze produkty

Lan Kontroler v2.5

Tabela różnic pomiędzy wersjami V2.5 i V2. 

 

Lan Kontroler V2.5 może być zamiennie używany we wszystkich aplikacjach, gdzie do tej pory używany był Lan Kontroler V2. Wszystkie komendy są identyczne.

 

LAN kontroler w wersji 2.5 to kolejna odsłona bardzo popularnego kontrolera.  Mała płytka spełnia rolę serwera www na którym prezentowane są odczyty różnego rodzaju czujników oraz pozwala kontrolować zdalnie do 6 wyjść. Dodatkowo funkcja tablicy zdarzeń Even Config pozwala zaprogramować odpowiednie działanie przy spełnieniu warunku na którymś z sensorów. Dla ISP przygotowano funkcję watchdog, sprawdzającą pingiem do 6-ciu urządzeń sieciowych.

Przydatny dla wielu zastosowań może być Scheduler, pozwalający wł/wył urządzenia o określonej porze lub na określony czas. Dostępne są także wyjścia z modulacją PWM do sterowania np jasnością oświetlenia lub prędkości silnika elektrycznego. Dla ułatwienia odległych instalacji płytka może być zasilana przez PoE. Aktualnie sprzedawane urządzenie jest w wersji hardwarowej 2.5 i jest przygotowanych kilka linii oprogramowania. Jego wymiana możliwa jest przez użytkownika dostarczonym programem. W zakładce Akcesoria przedstawiono wszelkie moduły rozszerzające możliwości kontrolera. Urządzenie zaprojektowano i wyprodukowano w Polsce.

 

Mamy nadzieję, że LAN kontroler będzie znajdował co raz to nowe zastosowania nie tylko w sieciach ISP, ale przede wszystkim jako prosta automatyka domowa, kontrola stanu wszelkiego rodzaju instalacji, do pomiaru źródeł energii odnawialny lub jako prosty miernik zużycia energii przez różne odbiorniki. Dlatego też będzie rozbudowywana oferta czujników do realizacji takich pomiarów. Bardzo prosimy wszystkich klientów o przysyłanie nam pomysłów zastosowań i dzielenie się swoimi oryginalnymi realizacjami na forum.