Tinycontrol

Naszym pomysłem jest projektowanie i rozwijanie  urządzeń do zdalnej kontroli i odczytu czujników w sieciach IP. Gdzie „tiny” oznacza prosty i tani w porównaniu do ich możliwości. To idea Internetu rzeczy.

 

Lan Kontroler v3

To nowoczesne urządzenie mające bardzo wiele funkcji. Obsługuje różne protokoły i pozwala kontrolować do 10 wyjść lub odczytywać i wysłać wartości różnych typów czujników. Działa z aplikacją na smartfon i umożliwia automatyzację procesu poprzez konfigurację harmonogramu i zdarzeń.

Lan Kontroler v2.5

Lan Kontroler to proste, ale innowacyjne urządzenie. Mała płytka spełnia rolę serwera www na którym prezentowane są odczyty różnego rodzaju czujników oraz pozwala kontrolować zdalnie do 6 wyjść.

Gsm Kontroler

Kontroler GSM v3 pozwala na monitorowanie przez sieć GSM różnych fizycznych parametrów oraz kontrolowanie zdalnie do 5 wyjść.

Poe Injector

Gigabit PoE injector to urządzenie wyprodukowane w naszej firmie na potrzeby operatorów internetu bezprzewodowego. Może także być przydatne w instalacjach kamer IP.

IP Power Socket

Zarządzalna listwa zasilająca do szaf 19". Sześć niezależnie sterowanych gniazd sieciowych. Połączenie ethernet.

GSM Power Socket

Zarządzalna listwa zasilająca do szaf 19". Pięć niezależnie sterowanych gniazd sieciowych. Połączenie GSM.

Zarządzalne switche PoE

Zarządzalne switche PoE to unikalne urządzenie będące połączeniem switcha z injectorem PoE i kontrolerem we/wy. Przy czym napięcie PoE nie jest ściśle ustalone, ale jest napięcie podłączone przez użytkownika na wejście zasilania. Dostępne wersje 5i 10p

Przetwornica DC/DC

DC/DC.BAT120 to przetwornica bardzo przydatna w systemach telekomunikacyjnych i wszędzie tam gdzie potrzebujemy gwarantowanego zasilania z backupem z pojedynczej baterii i kilka napięć wyjściowych:12, 24,48/56V.

Komputer jachtowy

Komputer z tablicą kontrolną i czujkami do wygodnego zarządzania zasobami jednostki pływającej.