Tinycontrol

Zamysłem tego projektu (i tej strony) jest projektowanie, wdrażanie i rozwijanie zaawansowanych układów kontroli sterowania i zarządzania opartych na układach mikroprocesorowych działających zdalnie w sieciach IP. Jest to także idea wdrażania Internetu Rzeczy.

 

lk3x

Lan Kontroler v3

Działa jako serwer www, na którym prezentowane są odczyty różnego rodzaju czujników: temperatury, wilgotności, napięcia, prądu, zdarzeń oraz pozwala kontrolować zdalnie do 6 wyjść.

lk2x

Lan Kontroler v2.5

Lan Kontroler to proste, ale innowacyjne urządzenie. Mała płytka spełnia rolę serwera www na którym prezentowane są odczyty różnego rodzaju czujników oraz pozwala kontrolować zdalnie do 6 wyjść.

gsmx

Gsm Kontroler

Kontroler GSM v3 pozwala na monitorowanie przez sieć GSM różnych fizycznych parametrów oraz kontrolowanie zdalnie do 5 wyjść.

injector

Poe Injector

Gigabit PoE injector to urządzenie wyprodukowane w naszej firmie na potrzeby operatorów internetu bezprzewodowego.

listwared

IP Power Socket

Zarządzalna listwa zasilająca IP Power Socket 6G10A V2 czerwone gniazda. Listwa zasilająca w standardzie Rack 19".

listwagsm

GSM Power Socket

Listwa zasilająca w standardzie Rack 19” wyposażona w 5 niezależnie zarządzanych gniazd 230 V.

switch

Poe Switch

Managed Switch PoE to unikalne urządzenie wyprodukowane w naszej firmie, będące połączeniem zarządzanego switcha z injectorem PoE i kontrolerem we/wy.

przetwornica

Przetwornica DC/DC

DC/DC.BAT120 to przetwornica bardzo przydatna w systemach telekomunikacyjnych i wszędzie tam gdzie potrzebujemy gwarantowanego zasilania z backupem z baterii

komputer

Komputer jachtowy

Komputer z tablicą kontrolną i czujkami do wygodnego zarządzania zasobami jednostki pływającej.